Yeni Yol Başarı İlerlemek Gelişim

Sektörde güçlenmek ve ilerlemek için duyduğumuz heyecanı paylaşmak için bize katılın.

Biz Kimiz

Şirketimiz müşteri odaklı, çağdaş yönetim tekniklerini etkinlikle kullanan profesyonel bu yönetim ekibine ve dünya ölçeğinde mükemmeli hedefleyen operasyonel süreçlere sahiptir. Ürün yelpazemiz her gün müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda artmaktadır.
Firmamız (KYS) ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve (ÇYS) ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi felsefesi ile mükemmelliğe yolculuk ilkesini benimseyerek günümüzün teknolojisi ile rekabet unsurları göz önüne alarak, müşteri isteklerine cevap vermek için kalifiye eleman, kaliteli malzeme, uygun makine ve tezgahlarla çalışmak zorunda olduğundan bu şartlara uygun eleman istihdam etmektedir.
Bu doğrultuda firmamız kendini devamlı yenilemektedir. Şu an firmamız müşterilerimizin her isteğine cevap verebilecek durumdadır.

Firmamız, kalite anlayışını, üretimine ve müşterilerine en üst düzeyde yansıtmak amacı ile kalitesine etki eden tüm faaliyetlerini organize eden bir kalite yönetim sistemi ilkesini benimsemiş ve EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Standartları’nı kendine model olarak seçmiştir.

Bu sistemin seçilmesindeki amaç sürekli müşteri memnuniyeti bilinciyle Ulus Elektronik San.ve Tic.Ltd.Şti nin her zaman ve her koşulda kaliteli ürün ve hizmet üretimini sağlar.

Yenilikçi ve yaratıcı iletişim çözümleri ile müşterilerimize, ileri teknoloji kullanarak kaliteli ar-ge ile üretim tasarımı yapan, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda sağladığı katma değerlerle öncelikle tercih edilen uluslararası bir kuruluş olmak.

  • Müşteri odaklı, stratejik ve sistematik bir yönetim anlayışını benimsemek.
  • Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanarak buna uygun iş ortamını oluşturmak.
  • Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyerek pazarda tercih edilen iş ortağı olmak.
  • Teknolojik gelişmeleri araştırmak ve bunları belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulamak.
  • Teknoloji üretiminden elde edilen sonuçlar ve deneyimler doğrultusunda zamanca kademeli veya eş zamanlı olarak ilgili konularında gerekli alt yapıyı hazırlamak ve bir plan dahilinde pazara sunmak.
  • Hizmet sunduğumuz yurtiçi ve yurtdışı pazarlar için çok nitelikli değerler üreterek; yaratıcı, yenilikçi ve dinamik bir organizasyona sahip olmak, çevresel riskleri göz önüne alarak çevreye saygılı bir kurum olmak.

Transformatör
100%
PCBA
85%
Kablo Gruplama
75%
Elektromekanik Montaj
85%

2018

Kablo Gruplama ve Elektromekanik Montaj

Bu standart krimpli, mekanik korumalı veya lehimli bağlantıların yapılması ve kablaj takımları ile ilgili montaj işleri için gerekli malzemeleri, metodları, testleri ve kabul edilebilirlik kriterlerini amaçlamaktadır. Standardı olan bir sanayi oluşturmak için gelişmiş, tanınan, onaylanmış, takip edilebilir ve standartları anlatan bir üretim hedeflenmektedir. Hedeflenen uygun sınıf ya da sınıflardaki üretim için bir doküman içerisindeki kriterlerin araştırılması, bulunması ve uygulanması konusunda gerekli metod ve teknikleri personeline kavratan , öğreten , eğitimini veren bir yapıyla üretimini şekillendirmektedir. Sahip olduğu kart ve kablo üretim hattı sayesinde buradan gelen ürünleri cihaz içine montaj yaparak tek elden müşteriye anahtar teslim halinde sevkini sağlar.Her türlü proses akışına,dökümantasyon ihtiyacına cevap verir.İlk ürün üretiminde çözümcü yaklaşımıyla müşterinin yanında olur.

2017

Elektronik Kart Dizgi

ULUS ELEKTRONİK 2017 yılında yeni üretim tesisine geçmesiyle beraber becerileri arasına Elektronik kart üretimini de eklemiştir.Elektronik kart üretim proseslerinde en son teknoloji dizgi ve test cihazlarını kullanmak üzere Otomatik Dizgi hatları mevcuttur ve bu dizgi hatları 120.000 Komponent/saat kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Ulus Elektronik Gebze Fabrikası

2017 yılının Mart ayından itibaren Kocaeli – Çayırova’da kendi mülkiyeti olan 4.500 m2 kapalı alanı olan yeni binasına taşınarak faaliyetlerine burada devam etmekte ve elektronik sektöründe sargılı devre elemanları konusunda 30 yılı aşkın tecrübesini baskılı devre kartları dizgi ve testleri ile kablaj konusunda da birleştirerek müşterilerine anahtar teslimi çözümler üretmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

2010

AR&GE

ULUS ELEKTRONİK 2010 yılından itibaren kendi bünyesinde AR&GE departmanını kurarak hem ürün çeşitliliğini hem de müşteri portföyünü her yıl arttırmıştır.

2005

Ulus Elektronik Kuruluşu

ULUS Elektronik 2005 yılında İstanbul Kartal da kurulmuştur. 1200 m2 kapalı alanda üretimine başlayan ULUS Elektronik kısa zaman da piyasada bilinen güvenilir bir iş ortağı haline gelmiştir.