KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Müşteri beklentilerinin üstünde bir kalite anlayışını benimseyerek sürekli gelişimi destekliyor ve bu doğrultuda yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yeni ürün geliştirme ve devreye alma sürecinin, müşterinin beklentisini karşılamadaki en önemli süreç olduğuna inanarak İleri Ürün Kalite Planlaması (APQP) faaliyetlerimizi bu doğrultuda planlamakta ve yürütmekteyiz.

Çalışanlarımızın eğitimlerinin kaliteli bir üretim için en önemli kriter olduğunu benimseyerek şirket içerisinde bulunan IPC eğitmeni ve anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları ile çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamaktayız.

Çalışanlarımızın IPC eğitimlerini teşvik ediyor ve böylece IPC standartlarının malzeme girişinden nihai ürüne kadar anlaşılmasını ve kolayca uygulanmasını sağlıyoruz.

PCBA(Eelectronic manufacturing services)  Kablo Gruplama, Transformatör ve Elektromekanik montaj üretiminde uyguladığımız IPC-A-610, IPC-A-600, IPC/WHMA-A-620, IPC 7711-7721, IPC J-STD-001 standartları yanı sıra 110’u aşkın IPC standartlarını kendimize bir kılavuz olarak benimseyerek üretimimizi bu standartlar doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Ulus Elektronik; Kalite, Bilgi Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetimi standartlarını kendine bir ilke olarak benimsemiş ve bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek sürdürebilirliğini sağlamaktadır.